Primanja & Konzultacije

RASPORED  PRIMANJA  RODITELJA

šk. 2017./2018. godina

RAZREDNIK DAN, SAT PROSTORIJA
1. a Helena Karađole Četvrtak, 3. sat Kabinet pored zbornice
1. b Ivana Relja Srijeda, 4. sat Kabinet pored zbornice
1. c Žana Antunac Utorak, 6. sat Kabinet pored zbornice
1. d Davorka Kedžo Četvrtak, 2. sat Kabinet pored zbornice
1. e Ruža Sekso Četvrtak, 4. sat Kabinet pored zbornice
1. f Marina Mioč Utorak, 5. sat Kabinet pored zbornice
2. a Tonći Grguričin Četvrtak, 3. sat Kabinet TZK
2. b Ivana B. Knežević Ponedjeljak, 4. sat Kabinet TZK
2. c Franka M. Bujas Ponedjeljak, 3. sat Kabinet pored zbornice
2. d Ana Bogadi Ponedjeljak, 4. sat Kabinet biologije
2. e Anita Muić Utorak, 5. sat Kabinet biologije
2. f Ivan Knežević Srijeda, 4. sat Kabinet pored zbornice
3. a Lorana Antunac Ponedjeljak, 7. sat Kabinet pored zbornice
3. b Jadranka Goleš Utorak, 3. sat Kabinet ispit. koordin.
3. c Sanja B. Alfier Četvrtak, 4. sat Kabinet pored zbornice
3. d Žaneta Zaninović Srijeda, 5. sat Kabinet pored zbornice
3. e Ivana Marelja Srijeda, 4. sat Kabinet pored zbornice
3. f Deana K. Radovčić Četvrtak, 3. sat Kabinet pored zbornice
4. a Emil Matuša Utorak, 4. sat Kabinet pored zbornice
4. b Mila Kundajica Petak, 4. sat Kabinet ispit. koordin.
4. c Neven Đurić Srijeda, 5. sat Kabinet pored zbornice
4. d Krešimir Mudronja Ponedjeljak, 3. sat Kabinet TZK
4. e Svemirka M.Livaić Utorak, 3. sat Kabinet pored zbornice
4. f Kristina Mišura Ponedjeljak, 6. sat Kabinet pored zbornice

 

RASPORED ODRŽAVANJA KONZULTACIJA NASTAVNIKA šk. 2017./2018. godina

 

NASTAVNIK DAN, SAT
Svemirka Miletić Livaić Četvrtak, 5. sat
Danijela Grubišić Petak, 5. sat
Ivana Marelja Petak, 4. sat
Irena Palinić Ponedjeljak, 2. sat
Mila Kundajica Ponedjeljak, 3. sat
Ana Višnjić Ponedjeljak, 4. sat
Davorka Kedžo Četvrtak, 5. sat
Žana Antunac Četvrtak, 2. sat
Franka M. Bujas Petak, 3. sat
Marijana Cvitanović Srijeda, 6. sat
Jadranka Goleš Utorak, 2. sat
Žaneta Zaninović Ponedjeljak, 5. sat
Marina Mioč Ponedjeljak, 3. sat
Sandra Mihelčić Petak, 2. sat
Ivana Plenča Petak, 2. sat
Denis Karanušić Utorak, 3.sat
Deana Karađole Radovčić Utorak, 3. sat
Ivan Pražen Četvrtak, 3. sat
Jasminka Paić Utorak, 5. sat
Irena Sačić Četvrtak, 4. sat
Neven Đurić Petak, 4. sat
Emil Matuša Četvrtak, 4. sat
Ivan Knežević Četvrtak, 3. sat
Kristina Gracin Srijeda, 5. sat
Sanja Magazin Ponedjeljak, 5. sat
Ruža Sekso Ponedjeljak, 4. sat
Danja Bujas Petak, 6. sat
Tomislav Donđivić Srijeda, 5. sat
Jakov Labor Petak, 3. sat
Kristina Mišura Ponedjeljak, 5. sat
Ivana B. Knežević Ponedjeljak, 1. sat
Krešimir Mudronja Ponedjeljak, 3. sat
Tonći Grguričin Petak, 4. sat
Natalija Hobar Petak, 5. sat
Josipa Biluš Četvrtak, 4. sat
Ana Bogadi Srijeda, 3. sat
Mira Bašić Ponedjeljak, 5. sat
Ivana Relja Ponedjeljak, 2. sat
Helena Karađole Petak, 2. sat
Lorana Antunac Srijeda, 5. Sat
Ines Miliša Ponedjeljak, 4. sat
Marija Pekas Četvrtak, 5. sat
Kristina Vulin Četvrtak, 4. sat
Tanja Mikulandra Ponedjeljak, 5. sat
Anita Muić Ponedjeljak, 2. sat
Milenko Milović Četvrtak, 4. sat
Nives Triva Četvrtak, 1. sat
Nikola Škrbić Srijeda, 4. sat
Sanja B. Alfier Ponedjeljak, 4. sat
Ivo Babaja
Don Božo Škember Utorak, 2. sat
Don Miro Stojić Utorak, 3. sat
%d bloggers like this:
Custom Youtube Channel embed plugin