Primanja i konzultacije

RASPORED  PRIMANJA  RODITELJA

šk. 2019./2020. godina 

RAZ. RAZREDNIK DAN, SAT PROSTORIJA
1. a LoranaAntunac Petak, 5. sat Kabinet pored zbornice
1. b Jadranka Goleš Utorak, 3. sat Kabinet pored zbornice
1. c Natalija Hobar Utorak, 3. sat Kabinet kemije
1. d Žaneta Zaninović Utorak, 5. sat Kabinet pored zbornice
1. e Ivana Marelja Srijeda, 2. sat Kabinet pored zbornice
1. f Sandra Mihelčić Petak, 2. sat Kabinet pored zbornice
2. a Emil Matuša Ponedjeljak, 3. sat Kabinet pored zbornice
2. b Ivana Plenča Srijeda, 5. sat Kabinet pored zbornice
2. c Neven Đurić Petak, 5. sat Kabinet pored zbornice
2. d Josipa Biluš Ponedjeljak, 4. sat Kabinet kemije
2. e Lucija L. Lakoš Srijeda, 7. sat Kabinet pored zbornice
2. f Tomislav Donđivić Ponedjeljak, 4. sat Kabinet pored zbornice
3. a Helena Karađole Četvrtak, 4. sat Kabinet pored zbornice
3. b Ivana Relja Petak, 4. sat Kabinet pored zbornice
3. c Žana Antunac Srijeda, 3. sat Kabinet pored zbornice
3. d Marina Mijačika Četvrtak, 3. sat Kabinet pored zbornice
3. e Ruža Sekso Petak, 3. Sat Kabinet pored zbornice
3. f Marina Mioč Olivari Ponedjeljak, 4. sat Kabinet pored zbornice
4. a TonćiGrguričin Srijeda, 6. sat Kabinet TZK
4. b Ivana B. Knežević Utorak, 4. sat Kabinet TZK
4. c Franka M. Bujas Četvrtak, 4. sat Kabinet pored zbornice
4. d Ana Bogadi Utorak, 4. sat Kabinet biologije
4. e Kristina Mišura Četvrtak, 4. sat Kabinet pored zbornice
4. f Ivan Knežević Petak, 5. sat Kabinet pored zbornice

 

 


RASPORED ODRŽAVANJA KONZULTACIJA NASTAVNIKA

šk. 2018./2019. godina

 

NASTAVNIK DAN, SAT
Svemirka Miletić Livaić Ponedjeljak, 4. sat
Danijela Grubišić Četvrtak, 4. sat
Ivana Marelja Četvrtak, 3. sat
Irena Palinić Ponedjeljak, 2. sat (šk. knjiž.)
Mila Kundajica Četvrtak, 6. sat
Ana Višnjić Utorak, 2. sat
Davorka Kedžo Utorak, 6. sat
Žana Antunac Petak, 3. sat
Franka M. Bujas Petak, 1. sat
Marijana Cvitanović Petak, 4. sat
Jadranka Goleš Utorak, 2. sat
Žaneta Zaninović Četvrtak, 3. sat
Marina Mioč Olivari Srijeda, 2. sat
Maja Abramović Utorak, 5. sat
Ivana Plenča Petak, 3. sat
Denis Karanušić Srijeda, 4. sat
Deana Karađole Radovčić Četvrtak, 3. sat
Ivan Pražen Četvrtak, 2. sat
Jasminka Paić Petak, 3. sat
Irena Sačić Utorak, 6. sat
Neven Đurić Utorak, 4. sat
Emil Matuša Četvrtak, 3. sat
Ivan Knežević Četvrtak, 4. sat
Kristina Gracin Četvrtak, 4. sat
Sanja Magazin Ponedjeljak, 4. sat
Ruža Sekso Petak, 5. sat
Danja Bujas  
Tomislav Donđivić Petak, 3. sat
Jakov Labor Petak, 5. sat
Kristina Mišura Petak, 4. sat
Ivana B. Knežević Srijeda, 4. sat
Krešimir Mudronja Utorak, 4. sat
Tonći Grguričin Četvrtak, 5. sat
Natalija Hobar Ponedjeljak, 5. sat
Petra Vuletin Četvrtak, 4. sat
Josipa Biluš Utorak, 4. sat
Ana Bogadi Petak, 5. sat
Milenko Milović Četvrtak, 4. sat
Darija Močić Ponedjeljak, 5. sat
Mira Bašić Četvrtak, 4. sat
Ivana Relja Utorak, 3. sat
Helena Karađole Petak, 3. sat
Lorana Antunac Ponedjeljak, 5. sat
Lucija Laća Lakoš Ponedjeljak, 5. sat ili po dogov.
Marija Pekas Srijeda, 4. sat
Aleksej Klarić Petak, 5. sat
Jadran Berbić Četvrtak, 4. sat
Nives Triva Ponedjeljak, 1. sat
Nikola Škrbić Utorak, 2. sat
Sanja B. Alfier Utorak, 3. sat
Alen Tomić Utorak, 5. sat
Don Božo Škember Utorak, 3. sat
Don Miro Stojić Utorak, 3. sat
   
Custom Youtube Channel embed plugin