Jučer je, uoči obilježavanja Noći vještica, u Gimnaziji Antuna Vrančića održano prvo natjecanje u rezbarenju bundeva.

Devet je razreda odlučilo sudjelovati u natjecanju, a glasovima triju nastavnica odabrani su pobjednici. Danas je postavljena izložba nagrađenih bundeva.Sve je počelo idejom gimnazijskog 2.C razreda (jezična gimnazija), koja je realizirana uz podršku Vijeća učenika. Učenici i nastavnici oduševljeni su kreativnom izložbom natjecateljskog karaktera, koja će, vjerujemo, postati tradicionalna.

Galerija

Izvor Šibenik IN

ZADNJE VIJESTI

Uspješno proveden prvi interdisciplinarni scenarij poučavanja!

U sklopu provođenja Erasmus+ projekta „Suvremena škola“ (2025-1-HR01-KA122-SCH-000322060), zakoračili smo u uzbudljivo poglavlje moderne nastave. Učenici trećih razreda (3. a i 3. b) nakratko su zamijenili klasične školske klupe učenjem u realnom okruženju, uspješno povezavši teorijske koncepte ekološke i društvene održivosti s praksom na terenu.Naš prvi integrirani scenarij pod nazivom „Održivost na djelu: Spoj ekološke…
Više