U petak 16. svibnja 2014. učenici četvrtih razreda priredili su malu zabavu ispred Gimnazije Antuna Vrančića. Bilo je šareno i veselo, a ponašanje učenika pristojno. U ime svih nastavnika želim im puno sreće u daljnjem školovanju, kao i uspjeh na Državnoj maturi. Nadam se da će im gimnazijski dani ostati u lijepom sjećanju.

Picture 201 Picture 206 Picture 210 Picture 213 Picture 218 Picture 224 Picture 231 Picture 244 Picture 234 Picture 227

ZADNJE VIJESTI

Uspješno proveden prvi interdisciplinarni scenarij poučavanja!

U sklopu provođenja Erasmus+ projekta „Suvremena škola“ (2025-1-HR01-KA122-SCH-000322060), zakoračili smo u uzbudljivo poglavlje moderne nastave. Učenici trećih razreda (3. a i 3. b) nakratko su zamijenili klasične školske klupe učenjem u realnom okruženju, uspješno povezavši teorijske koncepte ekološke i društvene održivosti s praksom na terenu.Naš prvi integrirani scenarij pod nazivom „Održivost na djelu: Spoj ekološke…
Više