U subotu, 8. svibnja 2021. godine u online okruženju održano je posljednje (četvrto) kolo MAT lige, natjecanja koje promiče i popularizira matematiku. Na natjecanju je sudjelovalo više timova iz naše škole i svi su timovi postigli izvrsne rezultate. Posebno smo ponosni na dva tima koja su se plasirala na prva mjesta u kategorijama A prvih i trećih razreda srednje škole. Zlatni su prvaši učenici 1. a razreda – Petra Grubišić i Dinko Karađole, dok pobjednički tim trećaša čine učenici 3.a razreda Kristijan Šarac i Vice Perica. Učenicima i mentorima Miri Bašić, prof., Ivani Relji, prof. i Maji Lucić, prof. čestitamo na iznimnom uspjehu i izvrsnim rezultatima!

ZADNJE VIJESTI

Državna matura

Dragi maturanti, podsjećamo vas kako za vrijeme provedbe ispita Državne mature u školu dolazite na vrijeme prema utvrđenom rasporedu dolaska, ne zaboravite izmjeriti tjelesnu temperaturu, donijeti svoj pribor, masku za…
Više

Dan škole

Kako i ove godine nismo u mogućnosti obilježiti Dan škole svečanom priredbom Antun u HNK u Šibeniku, svim učenicima i nastavnicima želimo čestitati Dan škole! Ponosni smo na plasman i…
Više

Uspjeh učenika u ATOM ligi

Na ovogodišnjem natjecanju ATOM lige u znanju matematike, fizike i kemije, iz naše škole je sudjelovalo ukupno 6 ekipa. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima. Posebno čestitamo…
Više