U srijedu, 14. srpnja 2021. u 12:00 sati bit će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature ljetnoga roka 2020./2021.

Od 14. srpnja 2021. u 12:01 sati do 16. srpnja 2021. u 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prigovora učenika na ocjenjivanje. Prigovori koji stignu  16. srpnja 2021. iza 12:00 sati neće se razmatrati.

Preporuka je da zbog situacije s Covid 19 prigovore ulažete online na e-mail ispitne koordinatorice (zaneta.).

Koordinatorica učeniku koji to zatraži  mailom šalje Obrazac prigovora (obrazac je u word formatu pa ga učenik popunjava na računalu).

Učenik mailom vraća popunjeni obrazac.

Prigovor učenika treba se odnositi na točno određeni zadatak s kratkim obrazloženjem. Molim izbjegavajte pisanje prigovora koji glasi:

– nedostaje mi jedan bod

– odgovore nisam prepisao/prepisala na list za odgovore

Moguće je uložiti prigovor i u školi u četvrtak, 15. srpnja 2021. od 08:00 – 12:00 i u petak, 16. srpnja 2021. od 08:00 -12:00. Učenici koji odluče u školi uložiti prigovor isti će dobiti u školi.

Ispitna koordinatorica

Žaneta Zaninović, prof.

ZADNJE VIJESTI

SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI O DRŽAVNOJ MATURI – FOTOGALERIJA

20. srpnja 2022. se u našoj školi održala svečana podjela svjedodžbi o državnoj maturi. Maturantima, prisutnim djelatnicima i nekolicini roditelja na početku se obratio ravnatelj Zoran Smolić izrazivši zadovoljstvo rezultatima te uputio čestitke maturantima na uspjehu. Tim se riječima pridružila i nastavnica Žaneta Zaninović, ispitna koordinatorica, istaknuvši pritom učenike koji su s odličnim uspjehom položili…
Više

Odličan uspjeh naših učenika na Državnoj maturi 2022.

Iskrene čestitke učenicima koji su iz svih obveznih predmeta koje su polagali na državnoj maturi dobili ocjenu odličan:Karađole Antonija, 4aKaran Donna, 4aŠarac Kristijan, 4aMilković Katarina, 4cGrgurin Bruna, 4dVuković Patricija, 4eČestitke učeniku Perica Vici, 4a koji je riješio test iz matematike na A razini 100%.
Više

Gimnazija Antuna Vrančića na 5.mjestu najboljih gimnazija u državi

Prema rezultatima Državne mature 2021. godine Gimnazija Antuna Vrančića nalazi se na 5. mjestu najboljih gimnazija u našoj državi. Učenici su postigli prosjek 4,30. Bravo svima, a s nestrpljenjem iščekujemo i rezultate ovogodišne mature! https://mok.hr/vijesti/item/35423-po-uspjehu-svojih-ucenika-na-drzavnoj-maturi-sibenska-gimnazija-antuna-vrancica-na-5-je-mjestu-medu-30-najboljih-hrvatskih-gimnazi
Više