Na županijskom Natjecanju iz fizike održanom u Drnišu, učenici naše škole su osvojili prva mjesta u sve četiri kategorije. Prvo mjesto u kategoriji prvih razreda osvojio je Luka Popović (1.r), drugih razreda Borna Potnar (2.r), trećih Marko Ježina (3.r), a četvrtih Petra Grubišić (4.r).
Učeniku prvog razreda, Luki Popoviću, za 1 je bod pobjegao plasman na državno natjecanje.
Čestitamo svim učenicima na izvanrednom rezultatu!

ZADNJE VIJESTI

Dan otvorenih vrata

U srijedu, 27.3.2024. smo u našoj školi organizirali Dan otvorenih vrata kako bi Gimnaziju Antuna Vrančića predstavili svim budućim srednjoškolcima pred kojima je važna odluka o odabiru i upis u željenu srednju školu. Bogat program pripremili su nastavnici zajedno sa svojim učenicima koji su prezentirali školu i programe koje Gimnazija nudi. Kroz mnogobrojne radionice, prezentacije…
Više

Prva mjesta na Županijskom natjecanju iz geografije

Na održanom Županijskom natjecanju iz geografije (22.3.2024.,petak) sva četiri naša učenika su odnijela prva mjesta u svim kategorijama za srednje škole. Čestitamo Tonki Desanić(1.r), Gušti Cukrovu (2.r), Marku Obersnelu (3.r) i Lovri Šaniću (4.r).Čestitamo i ostalim učenicima te njihovim mentorima Hrvoju Grbešiću i Emilu Matuši na sudjelovanju.
Više

„Tragovima srednjovjekovnog Šibenika“

U sklopu Županijskog projekta „Tragovima srednjovjekovnog Šibenika“ učenici Gimnazije Antuna Vrančića i Tehničke škole Šibenik danas su proveli tri sata u staroj gradskoj jezgri. Pod vodstvom nastavnice Deane Karađole Radovčić otkrili su to golemo epigrafsko blago koje skrivaju ulice našeg grada.  Zajedno su prevodili te zanimljive skrivene istine a nastavnica im je baš kraj svakog…
Više