U srijedu, 27.3.2024. smo u našoj školi organizirali Dan otvorenih vrata kako bi Gimnaziju Antuna Vrančića predstavili svim budućim srednjoškolcima pred kojima je važna odluka o odabiru i upis u željenu srednju školu. ????Bogat program pripremili su nastavnici zajedno sa svojim učenicima koji su prezentirali školu i programe koje Gimnazija nudi. Kroz mnogobrojne radionice, prezentacije i igre pokazali su kako Gimnazija nije samo (m)učenje već spoj učenja, brojnih i raznovrsnih aktivnosti te druženja i dobre zabave. U sklopu Dana otvorenih vrata održao se i GAV Spring fest. Za sve one koji nisu bili u mogućnosti posjetiti naš Dan otvorenih vrata pripremili smo fotogaleriju.

ZADNJE VIJESTI

Županijsko natjecanje iz fizike

Na županijskom Natjecanju iz fizike održanom u Drnišu, učenici naše škole su osvojili prva mjesta u sve četiri kategorije. Prvo mjesto u kategoriji prvih razreda osvojio je Luka Popović (1.r), drugih razreda Borna Potnar (2.r), trećih Marko Ježina (3.r), a četvrtih Petra Grubišić (4.r).Učeniku prvog razreda, Luki Popoviću, za 1 je bod pobjegao plasman na…
Više

Prva mjesta na Županijskom natjecanju iz geografije

Na održanom Županijskom natjecanju iz geografije (22.3.2024.,petak) sva četiri naša učenika su odnijela prva mjesta u svim kategorijama za srednje škole. Čestitamo Tonki Desanić(1.r), Gušti Cukrovu (2.r), Marku Obersnelu (3.r) i Lovri Šaniću (4.r).Čestitamo i ostalim učenicima te njihovim mentorima Hrvoju Grbešiću i Emilu Matuši na sudjelovanju.
Više

„Tragovima srednjovjekovnog Šibenika“

U sklopu Županijskog projekta „Tragovima srednjovjekovnog Šibenika“ učenici Gimnazije Antuna Vrančića i Tehničke škole Šibenik danas su proveli tri sata u staroj gradskoj jezgri. Pod vodstvom nastavnice Deane Karađole Radovčić otkrili su to golemo epigrafsko blago koje skrivaju ulice našeg grada.  Zajedno su prevodili te zanimljive skrivene istine a nastavnica im je baš kraj svakog…
Više