Učenici 2.d i 2.e razreda sudjelovali su na radionici “Upcycling art” održanoj u petak, 4. listopada 2019. Radionica je održana na Tvrđavi sv. Mihovila u sklopu Dana otvorenih vrata mreže Krešimir. Učenici su na radionici mogli naučiti kako starom namještaju dati novi sjaj te ga spasiti od bacanja u smeće. Štoviše, učenici su se pod vodstvom voditelja radionice okušali u praktičnim zadacima “spašavanja” namještaja.

ZADNJE VIJESTI

Uspješno proveden prvi interdisciplinarni scenarij poučavanja!

U sklopu provođenja Erasmus+ projekta „Suvremena škola“ (2025-1-HR01-KA122-SCH-000322060), zakoračili smo u uzbudljivo poglavlje moderne nastave. Učenici trećih razreda (3. a i 3. b) nakratko su zamijenili klasične školske klupe učenjem u realnom okruženju, uspješno povezavši teorijske koncepte ekološke i društvene održivosti s praksom na terenu.Naš prvi integrirani scenarij pod nazivom „Održivost na djelu: Spoj ekološke…
Više