Učenici Gimnazije Antuna Vrančića sudjeluju na Državnom prvenstvu u badmintonu koji će se održati 24. i 25. studenog u Poreču. Naši mladi sportaši nažalost neće imati podršku s tribina.

S obzirom da se natjecanje održava bez publike, Hrvatski školski sportski savez osigurao je livestream cijelog natjecanja koji će pratiti put naših sportaša.

Informacije o prvenstvu želimo podijeliti s njihovim školskim kolegama i roditeljima te ih pozivamo da se priključe na prijenos uživo na sljedećim poveznicama:

Sve informacije o natjecanju (za voditelje, sportaše i roditelje) okupljene su na webu organizatora; https://www.skolski-sport.hr/2021-2022/badminton-2021, a za sve dodatne informacije, fotografije i videe, svakako pratite Hrvatski školski sportski savez i na
njihovim društvenim mrežama i potražite fotografije naših sportaša.

ZADNJE VIJESTI

Quantum of happiness

Učenici 4.b sudjelovali su u eTwinning projektu Quantum of happiness zajedno s učenicima iz Turske, Rumunjske, Moldavije, Poljske i Francuske pod mentorstvom profesorice Lorane Antunac. U sklopu projekta provedena je zajednička anketa o raznim aspektima školskog života u svim školama te su učenici statistički analizirali podatke od škola partnera. Rezultate ankete naših učenika analizirali su…
Više

eTwinning projekt e-Trigonometrija

Učenici 3.A zajedno s profesoricom Loranom Antunac uspješno privode kraju još jedan eTwinning projekt pod nazivom e-Trigonometrija u kojem su razvijali STEM kompetencije i IKT kompetencije s posebnim naglaskom na program dinamične geometrije Geogebra. U projektu su osim učenika naše škole sudjelovali učenici Elektrotehničke i prometne škole u Osijeku, Srednje škole Marka Marulića u Slatini, Srednje…
Više

Rotary klub Šibenik – Za šibensku izvrsnost

Rotary klub Šibenik tradicionalno provodi akciju ‘Za šibensku izvrsnost’ kojom pomaže nadarene sugrađane, većinom mlade koji se pripremaju za neki od odabranih studija u kategoriji u kojoj su se se pokazali kao izvrsni. Za ostvaren izvrstan uspjeh na županijskom natjecanju te poziv na državno natjecanje ove godine je nagrađeno troje maturanata iz naše županije. Na…
Više